34 najlepsze rzeczy do powiedzenia, kiedy jesteś gotowy, ale on się nie zobowiąże - Tosaylib (2023)

Po tym wszystkim, co zrobiłeś, aby się wykazać, boli świadomość, że związek nie zmierza w kierunku, w którym byś tego chciał. Zastanawiając się, co powiedzieć, kiedy nie chce się zaangażować, trudno jest odłożyć ten ból na bok i nie czuć się zgorzkniałym lub rozczarowanym sytuacją.

Nie możesz zmusić mężczyzny do zmiany, a już na pewno nie możesz go zmusić do zaangażowania. Wszystko, co możesz zrobić, gdy nie chce się zaangażować, to zdecydować, czy chcesz zostać bez gwarancji związku lub urlopu.

To wszystko na własne ryzyko. Jeśli zdecydujesz się zostać, kiedy on się nie zobowiąże, jedyną osobą winną będziesz ty, więc nie bądź na niego zły.

Nigdy nie pozwól mężczyźnie powiedzieć ci dwa razy, że nie jest zainteresowany. Jeśli uważasz, że nadal pracuje nad niektórymi rzeczami ze sobą, powinien być w stanie przekazać ci to, abyś wiedział, co powiedzieć.

Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się 34 przykładom tego, co powiedzieć, gdy nie chce się zaangażować. Omówimy również kilka ważnych rzeczy, o których należy pamiętać, zbliżając się do sytuacji w celu uzyskania najlepszego możliwego wyniku.

Co powiedzieć, gdy nie chce się zaangażować: 8 rzeczy, które należy powiedzieć, aby spróbować zrozumieć jego perspektywę/powody, dla których nie chce się zaangażować


Najlepszą drogą przez to wszystko jest zrozumienie, niezależnie od tego, czy działa na twoją korzyść, czy nie. Chcesz zrozumieć, skąd pochodzi i dlaczego nie jest gotowy do zaangażowania.

Jedną decyzją może być zaakceptowanie tego, czym jest i pójście dalej. Drugi to praca nad rzeczami, które go powstrzymują, na przykład problemami z zaufaniem, słabą komunikacją i brakiem jakościowego czasu.

Bądź z tym bardzo ostrożny. Nie chcesz robić z siebie kogoś, kim nie jesteś.

Chodzi o kompromis i spotykanie się z partnerem tam, gdzie on jest. Chcielibyśmy myśleć, że relacje są 50/50, ale czasami jest to 30/70, 60/40, a nawet 90/10.

W każdym poważnie zaangażowanym związku może się zdarzyć, że wszystko, co możesz dać, to 10%. Ale nie rób z tego wymówki, aby konsekwentnie nie być dobrym partnerem.

Aby zrozumieć jego perspektywę i powody, dla których nie chce się zaangażować, strzeż się manipulacji. Nigdy nie chcesz być naciągnięty lub mieć urojenia na temat swojej sytuacji.

Powiedziawszy to, oto co powiedzieć, gdy nie chce się zaangażować, ale chcesz zrozumieć jego perspektywę lub powody, dla których doszedł do takiego wniosku:

4 rzeczy, które możesz powiedzieć, jeśli jest twoim chłopakiem / partnerem

01„Staram się jak najlepiej wysłuchać cię w tej sprawie, ale musisz być bardziej otwarty i szczery, dlaczego wciąż masz się na baczności. Czy to jest możliwe?"

Użyj tego, gdy narzeka, że ​​nie został wysłuchany lub że nie rozumiesz. Uważaj na swój ton, ponieważ ma to zachęcić go do otwarcia się na ciebie.

34 najlepsze rzeczy do powiedzenia, kiedy jesteś gotowy, ale on się nie zobowiąże - Tosaylib (1)

02„Nie mogę czytać w twoich myślach. Aby to zadziałało, musisz się ze mną komunikować”.

Jest to stanowcze oświadczenie, które możesz złożyć, gdy odmawia wyjaśnienia swoich uczuć, ale zachowuje się tak, jakbyś powinien wiedzieć. To mówi mu, żeby przestał być niedojrzały i zaczął z tobą pracować.

03„Złóżmy obietnicę, że będziemy wobec siebie szczerzy. Tylko w ten sposób związek może być udany. Jeśli więc masz jakiekolwiek wątpliwości lub problemy, przedstaw je”.

Dobrze jest użyć tego, gdy problemem w związku jest to, że jedno lub oboje ukrywacie coś przed sobą. To mówi, że chcesz mieć czystą kartę w przyszłości.

34 najlepsze rzeczy do powiedzenia, kiedy jesteś gotowy, ale on się nie zobowiąże - Tosaylib (2)

04„Jesteś dla mnie całym światem i nie pozwolę, by strach i ból z przeszłości zrujnowały to, co razem budujemy. Jesteś ze mną bezpieczna.

Dobrze jest to wykorzystać, gdy złe relacje w jego przeszłości uniemożliwiają mu utrzymywanie dobrych relacji z tobą. Daje mu do zrozumienia, że ​​nie jesteś taki i tym razem będzie inaczej.

4 rzeczy, które możesz powiedzieć, jeśli jest twoją sympatią lub randką

05„Wielu z nas wciąż trzyma emocjonalny bagaż ze związków, w których byliśmy, a przezwyciężenie tego wymaga dużo pracy. Wiem, jak to jest i mogę ci przez to pomóc, jeśli tylko mi zaufasz.

To potwierdza, że ​​​​przechodzi przez coś, z czym wiele osób musi sobie poradzić, i jesteś gotów być wobec niego cierpliwy.

34 najlepsze rzeczy do powiedzenia, kiedy jesteś gotowy, ale on się nie zobowiąże - Tosaylib (3)

06„Nie mogę cię czytać. Zawsze mówisz do rzeczy, ale uciekasz, gdy sprawy stają się poważne. Chętnie poznam cię bliżej, jeśli mi pozwolisz.

Dzięki temu wie, że źle się z tobą komunikuje. Mówi, że jego podejście jest tym, co powstrzymuje związek.

07„Rozumiem, że twój ostatni związek był trudny, ale nie jestem do niego podobny. Jestem typem faceta, który da z siebie wszystko, abyś był szczęśliwy. Mam tylko nadzieję, że nadal będę ci to pokazywać.

To pozwala mu wiedzieć, że zasługujesz na uczciwą szansę, ponieważ nie każdy jest złym facetem, takim jak jego były. Mówi, że jesteś gotów pracować nad udowodnieniem tego, jeśli masz taką możliwość.

34 najlepsze rzeczy do powiedzenia, kiedy jesteś gotowy, ale on się nie zobowiąże - Tosaylib (4)

08„Pomimo twoich zastrzeżeń, cieszę się, że dajesz temu szansę. Wiem, że coś cię powstrzymuje i zamierzam ci udowodnić, że jest to warte poświęcenia.

To każe mu zaufać tobie, a nie swojej przeszłości, i pozwolić ci pokazać mu, ile dla ciebie znaczy i co to znaczy być właściwie kochanym.

(Video) 2 Secrets That Get Him to Commit to You - Matthew Hussey, Get The Guy

Co powiedzieć, gdy nie chce się zaangażować: 8 rzeczy, które należy powiedzieć, gdy chcesz spróbować znaleźć sposób na wspólną pracę


Jeśli chce z tobą pracować, aby dowiedzieć się, czy ten związek jest tego wart, to świetny znak. Oznacza to, że widzi coś w tobie i bierze to powoli, aż będzie pewien, że nadszedł czas, aby zanurkować.

To dobra rzecz, więc nie spiesz się. Pracuj z nim w tempie, w którym oboje czujecie się komfortowo, i ustalcie namacalny harmonogram, aby znaleźć odpowiedź.

Nie chcesz zostawiać tego w powietrzu, ponieważ nie chcesz być jedną z tych osób, które marnują lata na gonienie faceta, tylko po to, by się wycofał. Więc, powiedzmy, przez następne 3 miesiące, powinniście mieć dla siebie nawzajem odpowiedź.

Oto, co powiedzieć, gdy nie chce się zobowiązać, ale jest gotów spróbować znaleźć sposób na wspólną pracę, aby osiągnąć satysfakcjonujący związek:

4 rzeczy, które możesz powiedzieć, jeśli jest twoim chłopakiem / partnerem

09„We wszystkim innym tworzymy całkiem niezły zespół, więc dlaczego potykamy się o zaangażowanie? Powinniśmy już to mieć za sobą. Może po prostu musimy zwolnić i skupić się na rzeczach, które sprawiły, że się w sobie zakochaliśmy.

Skorzystaj z tego, gdy dobrze się z nim dogadujesz, ale sprawy zawodzą w kategorii zaangażowania. Mówi, że jesteś gotów nad tym popracować, jeśli on jest.

34 najlepsze rzeczy do powiedzenia, kiedy jesteś gotowy, ale on się nie zobowiąże - Tosaylib (5)

10„Nie wyobrażam sobie mojego świata bez ciebie, więc jeśli chcesz razem pracować, aby znaleźć rozwiązanie, wlicz mnie”.

To pokazuje twoje oddanie mu i pozwala mu wiedzieć, ile dla ciebie znaczy. Mówi, że zawsze będziesz chętny, jeśli okaże zainteresowanie.

11„Znaczysz dla mnie więcej, niż myślisz. Zrobię wszystko, co mogę zrobić, aby pomóc naszemu związkowi. Chcę tylko, żebyśmy znowu byli drużyną”.

Użyj tego, aby przypomnieć mu o tym, jak bardzo go kochasz i jak bardzo jesteś oddany, aby to działało. To dobrze, ponieważ mówi, że jesteś gotów jechać lub umrzeć za ten związek.

34 najlepsze rzeczy do powiedzenia, kiedy jesteś gotowy, ale on się nie zobowiąże - Tosaylib (6)

12„Wiem, że jestem trochę szalony, ale nie mam urojeń. Wiem, że miłość jest tutaj i jeśli będziemy dalej nad tym pracować, może to być coś wyjątkowego”.

To mówi, że między wami są silne, surowe emocje, które należy rozgryźć. Dobrze jest powiedzieć, ponieważ pokazuje, że wiesz, że istnieje rozłączenie, ale masz wiarę, że zaowocuje to czymś wspaniałym.

4 rzeczy, które możesz powiedzieć, jeśli jest twoją sympatią lub randką

13– Mam co do tego dobre przeczucia, a ty?

Dobrze jest użyć tego, gdy chcesz tylko sprawdzić, czy jest na tej samej stronie co ty, jeśli chodzi o współpracę w lepszym związku.

14„Moglibyśmy przenieść to na inny poziom, gdybyśmy pracowali razem. Powiedz, że jesteś.

Użyj tego, gdy uważasz, że związek jest najlepszy do rozwoju, jednak nie możesz tego zrobić, jeśli on nie jest na tej samej stronie.

34 najlepsze rzeczy do powiedzenia, kiedy jesteś gotowy, ale on się nie zobowiąże - Tosaylib (7)

15„Myślę, że to coś więcej niż tylko małe zauroczenie. To może być zadatek na silny związek, jeśli będziemy pracować razem”.

Warto z tego skorzystać, gdy nie udało się tego zrobić oficjalnie z powodu braku zaangażowania. Zmusza go to do konfrontacji z uczuciami i podjęcia decyzji.

16„Jeśli obiecasz, że nie zrezygnujesz ze mnie, ja nie zrezygnuję z ciebie”.

Użyj tego, aby okazać mu swoje zaangażowanie. Mówi, że zrobisz to, co musisz zrobić, o ile on odgrywa rolę, nawet 10%.

Może Ci się spodobać:

(Video) He's Not Ready for a Relationship - Do This and Make Him Commit Now

15+ najlepszych rzeczy do powiedzenia facetowi, który cię wykorzystał

Co powiedzieć, gdy nie chce się zaangażować: 8 rzeczy, które można powiedzieć, jeśli mówi, że nie jest pewien, czy kocha/lubi cię w taki sam sposób, w jaki ty go kochasz/lubisz


W przypadku kobiet lepiej jest być w związku z mężczyzną, który kocha cię bardziej niż ty jego. Wszyscy chcielibyśmy myśleć, że miłość jest taka sama dla wszystkich, ale tak nie jest.

Historycznie rzecz biorąc, kiedy kobiety zakochują się w mężczyznach, którzy nie podzielają tego samego poziomu zaangażowania, mają tendencję do duszenia się i działania na tej podstawie. Jeśli kiedykolwiek powie, że nie jest pewien, czy lubi / kocha cię tak samo, jak ty go kochasz / lubisz, uwierz mu na słowo.

Oszczędzi to twojemu sercu wiele bólu później. Powie ci to wielu starszych mężczyzn i kobiet.

Podejdź do tej sytuacji z godnością. Nigdy nie błagaj mężczyzny, żeby cię pokochał.

Oto, co powiedzieć, gdy nie chce się zaangażować, ponieważ nie jest pewien, czy kocha/lubi cię w taki sam sposób, w jaki ty go kochasz/lubisz:

8 rzeczy, które możesz powiedzieć, jeśli jest twoim chłopakiem / partnerem

17„Nie mogę ciągle dawać drugiej szansy komuś, kto nie jest nawet pewien, czy mnie kocha. Postaw się na moim miejscu. Teraz albo nigdy."

Może zrozumie, przez co cię przechodzi, jeśli spojrzy na to z twojej perspektywy. Dobrze to powiedzieć, ponieważ być może da mu to do zrozumienia, że ​​czas ucieka.

34 najlepsze rzeczy do powiedzenia, kiedy jesteś gotowy, ale on się nie zobowiąże - Tosaylib (8)

18„To kłuje. Myślałem, że celem bycia w związku jest to, że kochasz tę osobę. Chcesz powiedzieć, że nie uważasz tego za związek, czy wciąż pracujesz nad swoimi uczuciami?

Trudno jest usłyszeć od partnera, że ​​nie jest pewien, a ta odpowiedź daje mu do zrozumienia, że ​​Twoje uczucia są zranione przez jego niezdecydowanie. Nie ma to na celu manipulacji: zamiast tego szukasz jasności.

19„Jedyną osobą, której można być pewnym, jesteś ty. Nie mogę cię upewnić. Musisz podjąć decyzję.

To stanowcza odpowiedź, aby dać mu znać, że nie grasz już w gry. Mówi, że musi zdecydować, albo ty zdecydujesz za niego.

34 najlepsze rzeczy do powiedzenia, kiedy jesteś gotowy, ale on się nie zobowiąże - Tosaylib (9)

20„Byłam pewna, jak się czuję od dnia, w którym poprosiłeś mnie, abym została twoją dziewczyną. Myślałem, że jesteśmy po tej samej stronie. Co cię powstrzymuje?"

Użyj tego, gdy jego wyznanie cię zbije z tropu. Mówi, że jesteś zszokowany, ale nadal chcesz to rozgryźć.

4 rzeczy, które możesz powiedzieć, jeśli jest twoją sympatią lub randką

21„Rzeczy wciąż są całkiem nowe i jest wiele rzeczy, które wciąż są dla mnie niejasne. Jestem pewien swoich uczuć do ciebie i chciałbym, żebyś ty też był pewien swoich. Myślę, że z czasem oboje będziemy mieli lepszą odpowiedź.

Dobrze jest to powiedzieć, gdy nie spodziewałeś się, że zakocha się w tobie tak szybko, i chcesz pokazać, że jesteś gotów uzbroić się w cierpliwość, aby związek naturalnie doszedł do tego punktu.

22– Nie oczekuję, że od razu się we mnie szaleńczo zakochasz. Nadal się spotykamy, a tym razem chodzi o to, by lepiej się poznać”.

Użyj tego, gdy nie jesteś zaskoczony jego reakcją. Mówi, że ty też go poznajesz, więc może być silne zaangażowanie.

34 najlepsze rzeczy do powiedzenia, kiedy jesteś gotowy, ale on się nie zobowiąże - Tosaylib (10)

23„Chcę, abyśmy byli ze sobą tak szczerzy, jak to tylko możliwe, i chociaż trochę mnie to zraniło, cieszę się, że byłeś ze mną szczery. Jak myślisz, co możemy z tym zrobić?

Jest to dobre w użyciu, ponieważ umieszcza piłkę na jego boisku. Jego odpowiedź poinformuje cię, czy ma nastawienie, aby nad tym popracować, lub powie ci, czy jest to coś, czego nie traktuje bardzo poważnie.

34 najlepsze rzeczy do powiedzenia, kiedy jesteś gotowy, ale on się nie zobowiąże - Tosaylib (11)

24„Jeśli nadal nie jesteś pewien, czy chcesz się zaangażować, może powinniśmy zostać przyjaciółmi na jakiś czas. Nie ma tu żadnej presji”.

Dobrze jest użyć tego, gdy minęło wystarczająco dużo czasu, aby wiedział, czy jest gotów się zaangażować, i nie zamierzasz go o to naciskać. Zamiast tego w razie potrzeby cofniesz się o krok.

Co powiedzieć, gdy nie chce się zaangażować: 5 rzeczy, które należy powiedzieć, gdy mówi, że potrzebuje czasu do namysłu


Decyzja o wejściu w zaangażowany związek to wielka sprawa. To nie jest coś, w co po prostu wskakujesz, bez względu na to, jak fajna jest druga osoba.

Więc jeśli chce czasu do namysłu, daj mu go. Nie obrażaj się, bo nie chciałabyś być w „zaangażowanym” związku z mężczyzną, który żałuje swojej decyzji lub czuje się do niej zmuszony.

Daj mu około tygodnia lub dwóch, ale cokolwiek dłuższego cię ciągnie. Oto kilka przykładów tego, co powiedzieć, gdy nie chce się zaangażować, chyba że ma czas, aby to dobrze przemyśleć:

25„Dam ci kilka dni na zastanowienie się, ale minęły lata i nie mogę dłużej czekać. Porozmawiamy wkrótce."

To jasno pokazuje, że tym razem nie bierzesz żadnych bzdur ani wybiegów. Teraz albo nigdy i nie zamierzasz dłużej traktować swojego życia miłosnego jako żartu.

34 najlepsze rzeczy do powiedzenia, kiedy jesteś gotowy, ale on się nie zobowiąże - Tosaylib (12)

(Video) He's Not READY for a RELATIONSHIP? Do This and Make Him Commit Now!

26– Myślę, że już wiesz, ale chyba ultimatum jest tym, czego potrzebowałeś przez cały czas. Poświęć trochę czasu na przemyślenie tego, ale nie za dużo, bo inaczej odejdę.

To kolejne zdecydowane podejście do faceta, którego nie jesteś pewien, czy traktuje cię poważnie. Mówi, że dasz mu czas do namysłu, ale on nie ma kazać ci czekać.

27„Jeśli musisz ze mną rozważać wszystkie za i przeciw w tym momencie naszego „związku”, może najlepiej będzie, jeśli od teraz pójdziemy własnymi drogami”.

Użyj tego, gdy uznasz, że jego twierdzenie jest obraźliwe, ponieważ byliście razem przez bardzo długi czas. Mówi, że nie możesz już marnować czasu z kimś, kto nie widzi twojej wartości ani wartości w związku.

34 najlepsze rzeczy do powiedzenia, kiedy jesteś gotowy, ale on się nie zobowiąże - Tosaylib (13)

28„Mogę sobie pozwolić tylko na dwa tygodnie. Byłem naciągnięty na zbyt długo. Nie marnuj więcej mojego czasu.

Dobrze jest to wykorzystać, gdy prosi o czas do namysłu, ale w tym momencie jesteś wyczerpany. Mówi, że jesteś w punkcie krytycznym i powinien o tym pamiętać.

29"To uczciwe. Mam też dużo do przemyślenia. Kontynuujmy tę rozmowę za kilka dni, aby zobaczyć, gdzie są nasze serca i umysły”.

Użyj tego, gdy masz również rzeczy do przemyślenia, na przykład jeśli wierzysz w jego zdolność do zaangażowania lub jeśli możesz dłużej znosić niezdecydowanie.

Może Ci się spodobać:

10 najlepszych wymówek, aby unikać seksu z partnerem

Co powiedzieć, gdy nie chce się zaangażować: 5 rzeczy, które należy powiedzieć po tym, jak dałeś mu wystarczająco dużo czasu na przemyślenie, a on nadal wydaje się, że nie chce się zaangażować


Jeśli dałeś mu wystarczająco dużo czasu na przemyślenie sytuacji i nie ma żadnych zmian, potraktuj to jako znak, że się nie popełni. Masz swoje życie do przeżycia i nie możesz siedzieć i czekać, aż mężczyzna zobaczy twoją wartość.

Jesteś piękna i niesamowita, a każdy mężczyzna byłby szczęśliwy, mając cię, więc jeśli ten mężczyzna nie jest nim, niech tak będzie. Jego strata.

Oto 5 przykładów tego, co powiedzieć, gdy w ogóle się nie zobowiąże:

30– Nie staję się młodszy, ty też nie. Jesteśmy za starzy, by bawić się w miłość, kiedy w rzeczywistości nic między nami nie ma.

Użyj tego, gdy jesteś w wieku, w którym szukasz kogoś, z kim możesz się ustatkować na stałe. Mówi, że nie masz czasu na tam iz powrotem ani na dziecięce dramaty.

34 najlepsze rzeczy do powiedzenia, kiedy jesteś gotowy, ale on się nie zobowiąże - Tosaylib (14)

31„Dałem ci wystarczająco dużo czasu, abyś zdecydował, czego chcesz, a twoje milczenie wiele mi powiedziało. Wszystkiego najlepszego w poszukiwaniu miłości.”

Dobrze jest z tego skorzystać, gdy nadal nie ma odpowiedzi po tym, jak dałeś mu czas do namysłu. Mówi, że skończyłeś ze związkiem na dobre.

32„Chociaż nienawidzę pozwalać ci odejść, jeśli tego nie zrobię, pozbawię się czegoś prawdziwego i dojrzałego. Mam nadzieję, że znajdziesz kogoś, kto odpowiada również Twoim potrzebom”.

Jest to dobre w użyciu, ponieważ przyznaje, jak trudne będzie dla ciebie zerwanie, ale pozostanie w związku, który nie jest bezpieczny, będzie jeszcze trudniejsze. Pokazuje, że nie jesteś zgorzkniały i naprawdę masz nadzieję, że wszystko się ułoży.

34 najlepsze rzeczy do powiedzenia, kiedy jesteś gotowy, ale on się nie zobowiąże - Tosaylib (15)

33„Żegnam się, ponieważ potrzebuję być kochany bezwarunkowo, wyłącznie iw pełni. Nie możesz tego dla mnie zrobić i to jest w porządku.

Dobrze jest użyć tego, gdy nie chce, abyś jechał lub nie jest pewien, dlaczego odchodzisz. Nie chodzi o to, by cię ścigał, czy coś, ale raczej o zamknięcie związku.

34„Przeszliśmy przez wiele wzlotów i upadków i niestety doprowadziło nas to tutaj. Może to był odskocznia do tego, co życie ma dla nas w zanadrzu”.

Mówi, że chociaż jesteś smutny, że to się skończyło, wiesz, że otworzy to inne drzwi dla was obojga, aby znaleźć bardziej odpowiednich partnerów.

Może Ci się spodobać:

24 najlepsze odpowiedzi na pytanie „Tęskniłeś za mną?”

3 ważne punkty, o których należy pamiętać przed konfrontacją z mężczyzną, którego lubisz


Teraz, gdy wiesz, co powiedzieć, kiedy nie chce się zaangażować, nadszedł czas, aby zbadać, jak sobie z tym poradzić. Zanim się z nim skonfrontujesz, pamiętaj o następujących rzeczach:

01Nie przedłużaj tego

Jeśli byłeś tu wcześniej, zadawałeś pytania, a on nadal nie chce się zaangażować, oszczędź sobie czasu, energii i zakłopotania.

Nie uzna twojej wartości, a nawet jeśli zrobi to za kilka lat, nie zasługuje na ciebie.

Pamiętaj, kiedy zastanawiasz się, co powiedzieć, kiedy on się nie zobowiąże, mężczyźni mogą robić tylko to, na co pozwalasz.

Nie oznacza to, że to twoja wina za brak zaangażowania, oznacza to po prostu, że jeśli myślą, że mogą osiągnąć, wykonując absolutne minimum, to tak zrobią.

34 najlepsze rzeczy do powiedzenia, kiedy jesteś gotowy, ale on się nie zobowiąże - Tosaylib (16)

02Przygotuj się na najgorsze

Miłość nie zawsze się udaje, a ludzie nie są zobowiązani do odwzajemniania naszej miłości.

Po tym wszystkim może nadal nie być w stanie się z tobą zobowiązać. Weź to jak mistrz i wykonuj ruchy, gdy nadejdą.

Przyjdą do ciebie falami, ale w końcu ustąpią. Zajmuj się rzeczami, które kochasz i praktykuj miłość własną.

Nie groź mu ani nie twórz dramatu, rozmawiając z nim po tym, jak mówi, że się nie zobowiąże. To nie jest tego warte.

34 najlepsze rzeczy do powiedzenia, kiedy jesteś gotowy, ale on się nie zobowiąże - Tosaylib (17)

03Upewnij się, że twoja duma i godność są nienaruszone

Jeśli powie, że nie może lub nie chce, nie błagaj go.

To tylko sprawi, że będziesz wyglądać źle i poczujesz się gorzej w tej sytuacji. Szanuj jego wybory, a co ważniejsze, szanuj siebie na tyle, by zachowywać się godnie.

Nie szalej w mediach społecznościowych ani nie ujawniaj jego sekretów. To kiepskie odzwierciedlenie ciebie i może nawet odstraszyć potencjalnych zalotników.

Nie próbuj też szantażować go emocjonalnie, aby był z tobą. To nie jest związek, w którym ktokolwiek byłby szczęśliwy.

34 najlepsze rzeczy do powiedzenia, kiedy jesteś gotowy, ale on się nie zobowiąże - Tosaylib (18)

Wniosek


Powodzenia w waszym związku iw końcu uświadomienie sobie, co powiedzieć, kiedy nie chce się zaangażować. Jeśli to nie zadziała na twoją korzyść, niech tak będzie.

Życie jest krótkie i pamiętaj, że w morzu jest o wiele więcej ryb!

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Laurine Ryan

Last Updated: 08/08/2023

Views: 5953

Rating: 4.7 / 5 (77 voted)

Reviews: 92% of readers found this page helpful

Author information

Name: Laurine Ryan

Birthday: 1994-12-23

Address: Suite 751 871 Lissette Throughway, West Kittie, NH 41603

Phone: +2366831109631

Job: Sales Producer

Hobby: Creative writing, Motor sports, Do it yourself, Skateboarding, Coffee roasting, Calligraphy, Stand-up comedy

Introduction: My name is Laurine Ryan, I am a adorable, fair, graceful, spotless, gorgeous, homely, cooperative person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.